- vraagprijs
- € 360.000,- k.k.
Brochure
Over de woning
Hoe tof is deze woning?!
Als je op zoek bent naar een instapklaar huis met ruimte dan MOET je hier echt even komen kijken. De Reeweg Oost 111 is namelijk vanaf 2015 volledig gerenoveerd en beschikt daarnaast over maar liefst 4 slaapkamers (2 kamers met airco) waarvan één zelfs een vide heeft! Volledig geïsoleerd, strak gestucte wanden, moderne keuken en badkamer en door het kleur- en materiaalgebruik toch een warm geheel. De tuin ligt op het zuidwesten en heeft voldoende ruimte om een lekkere loungebank en/of eettafel te plaatsen dus schaf die barbeque maar vast aan voor de lekkere zomeravonden.
De woning ligt in het geliefde Indische Buurt-Zuid; je bent met de fiets zó in het centrum en de eerste supermarkt is op loopafstand. Daarnaast zijn alle openbare voorzieningen eenvoudig te bereiken. Met andere woorden, lekker centraal gelegen dus.
Indeling
Begane grond:
Entree in hal met meterkast (10 groepen), trapkast en toiletruimte met hangend toilet en een fonteintje.
Sfeervolle en ruime woonkamer afgewerkt met laminaatvloer, stucwanden en toffe open haard op gas. Middels de dubbele tuindeuren kun je de achtertuin in. Hier zijn op maat gemaakte horren geplaatst.
Open, moderne keuken voorzien van van vaatwasser, koelkast, quooker, 4-pits inductiekookplaat met 1 gasplaat, wijnklimaatkast, combioven en afzuigschouw.
De begane grond is voorzien van tonzonvloerisolatie, voorzetwanden met isolatie en dubbele beglazing. Kortom, optimaal geïsoleerd!
Eerste verdieping:
Ruime overloop met toegang tot alle vertrekken en bergruimte in de nok. Op de overloop is een vaste kast aanwezig met daarin de cv-ketel (Remeha, 2020) en wasmachine.
Slaapkamer 1 aan de voorzijde voorzien van laminaatvloer en stucwanden, kunststof kozijnen met dubbele beglazing.
Slaapkamer 2 aan de voorzijde eveneens afgewerkt met laminaatvloer en stucwanden, kunststof kozijnen met dubbele beglazing.
Slaapkamer 3 is gelegen aan de zijkant en beschikt over een vide waar nu het slaapdeel is gesitueerd. Hoe leuk is dat?! In deze ruimte is ook airco aanwezig.
Slaapkamer 4 aan de achterzijde is op dezelfde manier afgewerkt en beschikt eveneens over kunststof kozijnen met dubbele beglazing en airco.
Ruime, geheel betegelde badkamer voorzien van hangend toilet, dubbele wastafel met meubel, inloopdouche. Ook de badkamer is echt een plaatje qua stijl!
Tuin:
Net aangelegde tuin op het zuidwesten (lekker zonnig!) met achterom en buitenkraan. De achtertuin is geheel betegeld en dus lekker onderhoudsvrij.
Oplevering:
In overleg, mogelijk per begin/half december.
Algemeen:
Fundering op staal.
Gehele woning vanaf 2015/2016 gerenoveerd.
Tonzon vloerisolatie toegepast.
Voorzetwanden + muurisolatie toegepast.
Nieuw dak in 2016 met isolatie.
Airco-units in 2020 geplaatst.
Voor- en achtertuin voorzien van buitenkraan.