- vraagprijs
- € 250.000,- k.k.
Brochure
Over de woning
Helaas is het niet meer mogelijk om voor deze woning een bezichtiging in te plannen, we kunnen je wel op de reservelijst plaatsen!
We zijn weer op de Vondelstraat! En dit keer in een van de grotere woningen in deze straat, zo ruim zie je ze niet zo vaak. De leefruimte is verdeeld over 2 grote verdiepingen, daarnaast een sfeervol aangelegde en zonnige achtertuin en een ruim pandbreed balkon op de eerste verdieping.
In de afgelopen 4 jaren is de woning gemoderniseerd en op smaak gemaakt maar is bijvoorbeeld ook het platte dak vervangen, op alle fronten is er dus aandacht aan dit leuke huis besteed.
De wijk is er eentje die heerlijk centraal in Dordrecht ligt, op loopafstand vindt je diverse buurtwinkels, bakkerij Brokking en het Weizigtpark (waar onlangs nog het evenement Lepeltje Lepeltje werd gehouden). Maar ook het NS station (15 min reistijd naar Rotterdam!) en het centrum van Dordrecht zijn super dichtbij. Nu alle festiviteiten in de stad weer "losbarsten" is het ideaal om in de luwte te wonen maar binnen no time de gezelligheid op te kunnen zoeken.
Hebben we je al overtuigd? ;-)
Indeling:
Entree in de ruime hal met meterkast, trapopgang, trapkast, toilet en toegang tot de woonkamer.
Meterkast met gasmeter, glasvezel kabel, dag-en nachtstroom en 4 groepen.
In de hal is (heel handig) de wasmachine in een eigen kast weggewerkt, daarnaast is er nog een trapkast als bergkast aanwezig.
Gedeeltelijk betegeld toilet.
Zeer ruime woonkamer met aan de achterzijde toegang tot de keuken en originele openslaande deuren naar de tuin. In de kamer is de schouw nog aanwezig maar thans niet in gebruik. De vloer is op natuurlijke wijze afgewerkt met underlayment maar als je dat niet mooi zou vinden dan is deze vloer een perfecte ondervloer voor bijvoorbeeld laminaat.
Keuken in hoekopstelling met 1,5 spoelbak, oven, vaatwasser, rvs schouw en 4 pits gaskookplaat.
De tuin is gelegen op het noordwesten, we horen je denken: nooit zon dus, nou.....Het tegendeel is waar! Deze keurig aangelegde tuin met een leuke mix van groen en tegels heeft voor ieder wat wils, de hele dag door zijn er plekken met zon en schaduw te vinden!
In de tuin is een houten berging aanwezig.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste kast en toegang tot alle vertrekken.
In de vaste kast is de CV ketel gesitueerd (Vaillant bouwjaar ca. 2015), daarnaast is de bergruimte tussen het dak en het plafond hier vandaan bereikbaar.
Slaapkamer 1 gelegen aan de voorzijde met kastenwand en stuc wanden.
Slaapkamer 2, gelegen aan de achterzijde, het toffe bed kan worden overgenomen door de liefhebber.
Slaapkamer 3 ook gelegen aan de achterzijde met deur naar het pandbrede balkon.
Badkamer met douchehoek, bad met jets en waskom met meubel, verder is er elektrische ventilatie aanwezig en een design radiator.
Algemeen:
Onder de vloer zijn thermo chips aangebracht ter isolatie.
Grotendeels dubbel glas.
Dak (bitumen) zijn vervangen in 2019.
Grotendeels kunststof kozijnen en dubbel glas, de openslaande deuren in de woonkamer zijn nog origineel, in hout en enkel glas.
De grote bergkast in de woonkamer (merk Ikea) is ter overname voor de liefhebber!
Tip van onze makelaar: het platte dak zou ook een dakterras kunnen zijn. Dit is uiteraard vergunning plichtig maar het is zeker iets om te onderzoeken, zoiets voegt ook altijd waarde toe aan de woning.