- vraagprijs
- € 245.000,- k.k.
Brochure
Over de woning
Soms komt echt alles samen: een prachtige locatie aan het water, middenin het historische centrum van Dordrecht en een inrichting en afwerking die zo uit de Wonen in Stijl kan zijn gekomen. Nu horen we je denken: onmogelijk, onbetaalbaar, kan niet waar zijn.....
Het kan dus WEL: dit toffe appartement is voorzien van 1 ruime slaapkamer met inloop kast, woonkamer en keuken met zicht op het water, top balkon op het zuidwesten waar je heerlijk je wijntje of alcoholvrije versnapering kunt nuttigen.
Onder je varen de boten van Si Barone, Drijf en de Dordtevaar voorbij en kijk je uit over het water en de knusse terrassen van het gerenommeerde visrestaurant "De Stroper" en lunchroom Helena (beide aanraders!).
Het gebouw is in 2015 volledig gerenoveerd, geïsoleerd en ingedeeld in 8 prachtige appartementen. De 4 appartementen die aan het water liggen hebben een balkon aan de waterzijde, 1 daarvan kan nu van jou worden!!
Leuk weetje: de eerste nieuwe koningsdag in 2015 is gevierd in Dordrecht, Willem Alexander en Maxima hebben toen op de Wijnbrug geposeerd voor foto's, de locatie is dus meer dan Insta waardig ;-)
Indeling:
Entree in de afgesloten hal met brievenbussen en bellen tableau, toegang tot de algemene fietsenbergingen, trap naar de verdiepingen en trap naar het souterrain.
Eerste verdieping:
Je loopt de woning binnen in een ruime hal met toegang tot alle vertrekken en intercom met videofoon. Het licht, de strakke afwerking en de hoge plafonds vallen direct op.
Kast met opstelling van de CV ketel (merk Intergas, bouwjaar 2015), in deze ruimte is ook de meterkast gesitueerd met 6 groepen, 2x aardlekschakelaar, hoofdschakelaar.
Aparte wasruimte met mechanische ventilatie, wanden zijn geheel betegeld.
De inpandige badkamer is strak afgewerkt met antraciet vloertegels en fris witte wandtegels. Ruime inloop douche, vrijhangend toilet, wastafel met meubel, design radiator en gestuct plafond.
De slaapkamer is voorzien van een schuifdeur, ruimte besparend en een mooie feature tegelijk! De slaapkamer is aan de zijkant van de woning gelegen met een mooie raampartij en een ruimte die in gebruik is als inloopkast. De kamer is slim ingedeeld en ook hier is het stucwerk doorgetrokken.
Dan de piece de resistance: de woonkamer met open keuken, beide met werkelijk fantastisch uitzicht over het water en de Wijnbrug, stel je voor dat je hier zit als de zon schijnt, op balkon of binnen, beide zijn echt een feestje.
Keurige stucwanden, deur naar het ruime balkon en mooie brede vensterbanken zodat je ook in de woonkamer heerlijk met een paar kussens en een kop thee van het altijd veranderende uitzicht kunt genieten.
Keuken in moderne hoekopstelling met composiet blad, spoelbak, 5 pits gaskookplaat, oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser en rvs schouw. Alle apparatuur is van het merk AEG, de oven is in 2022 vervangen en is zelfs met app te bedienen.
Algemeen:
Volledig dubbel glas, vloer-, muur-en dakisolatie.
Oplevering bij voorkeur 1 oktober 2023.
Algemene fietsenberging, in deze berging is ook een kast aanwezig met de watermeter van de woning.
Extra berging met 2 eigen afgesloten locker kasten.
Een schoonmaakster maakt elke 2 weken de trappenhuizen schoon, alle eigenaren betalen hier 2 euro per keer voor bij.
Glazenwasser wordt door de Vereniging van Eigenaren ingezet wanneer nodig.
Bijdrage Vereniging van Eigenaren € 138,- per maand, de vereniging is actief en houden het pand goed bij, binnenkort gaat het schilderwerk aan de waterzijde beginnen, het pand zal dus van de zomer weer mooi staan te shinen in de zon!